אספקת נפט

שירותי אספקת נפט למגוון צרכים

 אנו בחברת י.שגב שירותי תדלוק מספקים אספקה סדירה של נפט איכותי באמצעות מכליות ייעודיות בתוך 24 שעות בכל שעות היממה. חברתנו מקפידה על רמת מחירים זולה ביחס לשוק ובכך מעניקה מחירים משתלמים לכל לקוחותינו. 

כשמדובר בשירותי אספקת נפט זה חיוני להסתמך על חברה שיודעת בדיוק מה היא עושה ומספקת נפט במהירות לכל מקום בפריסה רחבה. מאז שנת 1995 אנחנו עוסקים בכל מה שקשור לשירות אספקת נפט ביתי ומוצריו ללקוחות פרטיים שנהנים מעלויות מוזלות הודות לשירות שלנו שניתן להם בשיווק ישיר. אנחנו פרוסים בכל אזור הצפון שנזקק למוצרים האלה לכל אורך השנה גם לשוק הפרטי וגם לשוק המוסדי, אצלינו ב- י.שגב שירותי תדלוק תהנו מאספקה מהירה של המוצרים גם בהתראה קצרה. 

אספקת נפט SOS – שירות חיוני שמגיע בזמן

אנחנו יודעים בדיוק עד כמה זה חיוני להתייצב עם הנפט ועם הסולר ולא לחכות להם עד שיגיע, אם למטרת הסקה ואם למטרות תעשייתיות. אתם יכולים לסמוך על חברה שמספקת לכם נפט אם הניסיון הארוך שלכם אתה מוכיח לכם שיש על מי לסמוך וזה בהחלט מה שאנחנו עושים כל השנים באזור הצפון. לכן, אנחנו שמחים להציע גם אספקת נפט SOS כי אנחנו יודעים שנגיע לשם בזמן עם המכליות הבטיחותיות שלנו שיכולות להגיע לכל מקום ולהתחבר לכל מתקן.

שירות אספקת נפט בצפון

זה בדיוק מה שהופך אותנו לשירות אספקת נפט ביתי מוערך בעזרת הניסיון הרב הצבור בחברתינו אנחנו מכירים כל פינה באזור הצפון ומגיעים אליה בקלות ובמהירות. הנפט יכול להיות המוצר הכי נכון להסקה ולהפעלה של מתקנים וציוד בימינו משום שהוא גם בטיחותי לשימוש ומובל במכליות בטוחות שאינן מזהמות את הסביבה ושומרות עליה. אנחנו משווקים בשיווק ישיר ולכן יכולים גם להבטיח מחירים נוחים ומשתלמים.

בטיחות וגיהות מעל הכל

זה לא מספיק להציע שירותי אספקת דלקים מבלי להציע זאת במכליות ששומרות על התקנים המחמירים ביותר. אנחנו עובדים עם בתי הזיקוק במהירות וביעילות ולכן יכולים להבטיח אספקת נפט בתוך 24 שעות מרגע ההזמנה ישירות מבתי הזיקוק אליכם הביתה או לתחנת הדלק או למפעל. לא צריך לחכות לנפט ולא צריך לשלם יותר מדי כאשר אפשר לשלם פחות.

נפט גם לגופים מוסדיים – י.שגב שירותי תדלוק

אנחנו עובדים לא רק עם לקוחות פרטיים אלא גם עם לקוחות מוסדיים שרוצים להסיק ולחמם את המבנים שלהם בצורה בטוחה ויעילה וזקוקים לאספקה בטוחה שמגיעה אליהם בזמן. אספקת נפט מעולם לא הייתה פשוטה יותר לכל מי שזקוק לו כדי לחמם את החלל במבנה שלו.

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן