נפט להסקה

נפט להסקה

כבר מזמן יותר ויותר אנשים מודעים לדרכים נוספות להסקה חוץ מהדרכים המקובלות ובוחרים באפשרות של נפט להסקה. הנפט מאפשר הפעלה של סוגים שונים של מערכות הסקה ביתיות, גם כשמדובר על מקומות קרים במיוחד כמו רמת הגולן והרי ירושלים עם טמפרטורות קיצוניות של מזג האוויר, הנפט מספק בעירה רציפה, נקייה, ללא פגיעה באיכות האוויר בבית.  

למה מומלץ להשתמש בנפט להסקה ביתית?

ניתן לומר כי הבחירה בנפט היא בשל החיסכון בכסף ואיכות החימום. יותר ויותר אנשים מעדיפים לעבור לאפשרות של הסקה על נפט על מנת לחסוך בהוצאות הכספיות וכן ליהנות מאיכות אוויר נעימה ובריאה יותר. כמובן שכל זה מתחזק כאשר האפשרויות של אספקת נפט להסקה הן קלות ונוחות לכל אורך השנה. 

יתרונות לשימוש בנפט להסקה: 

✔ חיסכון בחשמל- נפט להסקה אינו מצריך שימוש בחשמל, ניתן לשימוש גם במקרים של הפסקות חשמל ומצמצם באופן משמעותי את העלויות על הוצאות בחשמל.
✔ מחיר נפט – בחישוב של הוצאות החשמל מחיר ליטר נפט להסקה הוא נמוך לעומת שימוש במזגן במשך חודשי החורף בהם תשלום החשמל עבור המזגן הוא גבוה.  
✔ פיזור חום אחיד- פיזור החום באופן אחיד ונעים בחלל גדול ושמירת החלל בחום למשך זמן רב.
✔ איכות האוויר- אינו פוגע באיכות האוויר, בריא יותר ואינו גורם לתחושת יובש ומחנק.

מה משפיע על מחיר ?

מחיר נפט להסקה משתנה בהתאם לכמות ואיכות הנפט, בארץ המחיר מושפע גם ממחיר הנפט בעולם לכן חשוב לוודא את המחיר העולמי של הנפט על מנת לקבל מדד נכון לטווח המחירים. כמו כן אם יש באפשרותכם לרכוש נפט בחודשי הקיץ והסתיו זה מומלץ שכן בחודשים אלו יש פחות ביקוש ולכן המחיר נמוך יותר. בנוסף הדברים שישפיעו על צריכת הנפט להסקה יהיו תלויים במשך הזמן שאתם צריכים לחמם את הבית וכן מה מהירות החימום, ככל שמהירות החימום תהיה נמוכה יותר המחיר יהיה גבוה יותר, כל אלה ישפיעו על מחיר נפט להסקה אותו תצטרכו לשלם. 

אספקת נפט להסקה- קבלת אספקת תוך 24 שעות

זמן אספקת נפט להסקה הוא מדד חשוב בבחירת החברה ממנה תזמינו את הנפט, בימי החורף הקרים תצטרכו לדאוג לאספקה באופן שוטף ולא תוכלו לחכות מס' ימים מבלי להשתמש בנפט להסקה. 

לכן כאשר אתם בוחרים חברת אספקה יש לוודא את זמינות האספקה והאם יש לזה השפעה על מחיר הנפט. החברה שלנו פועלת קרוב ל – 30 שנה ומעניקה נפט להסקה בצפון הארץ, אצלנו תקבלו אספקה לכל סוגי הלקוחות ולכל מקום שתרצו תוך 24 שעות מרגע ההזמנה ע"י צוות מיומן ומקצועי, שמעניק שירות אישי ואדיב ללקוח. אז אם אתם זקוקים לאספקה סדירה של נפט, פנו בזריזות לקבלת הצעת מחיר משתלמת, ותתחילו להנות מהשירות הטוב והמשתלם ביותר.

משאיות אספקה - י.שגב שירותי תדלוק

זקוקים לדלק איכותי באספקה מהירה? 

דילוג לתוכן